Hafta içi hergün 9:00 ile 22:00
MDKClinic
+905462764405
Hafta içi hergün 9:00 ile 22:00
+905462764405
MDKClinic

Ameliyatsız Hemoroid (Basur) Tedavisi

İlgili Mesajlar
14 Comments

SAYIN OP.Dr.MEHMET KURT .Bir gece önce kontrolünüz altına alıp gerekli cerrahi müdehaleyi çok üstün bir başarı ile gerçekleştirdiğiniz hasta İrfan Kırbozun tüm ailesi adına size teşekkür ederiz.,Abisi= Bülent Kırboz.saygılarımızla Kırboz Ailesi.

2 yıl önce, yaklaşık 10-15 yıl arasında çektiğim ıstıraptan (hemoroid ağrılarına ek sürekli kan kayıbımın da dayanılmayacak seviyelere gelmesi durumu) beni sadece 15-20 dk lık sürede kurtaran ve sağlığıma kavuşturan sevgili hocama her aklıma geldikçe dua ediyorum. Kendisine minnettarım. Hocam biraz kilo ver demişti onu da hallettim 15 kg verdim şimdi hayata daha da pozitif bakıyorum. Kendisine ve ekibine sağlıkla birlikte huzur ve mutluluklar dilerim.

Hemoroid tedavisinde dünyada bir numaralı doktor.

Hemoroid rahatsızlığından ötürü Gaziantep’ten giderek kendisini ziyaret ettim.Her türlü sorumu içtenlikle samimi bir şekilde yanıtladı.En önemlisi beni psikolojik olarak çok rahatlattı ve şimdi kuş gibi hafifim.Muayene ettiği kişinin sağlığına öncelik veren bir hekim.Çok önemli bir değer kendisi.Sağolsun,varolsun.

Mehmet Hocamı internetten araştırırken buldum.Makat bölgemde ağrı oluyordu.Kendisi İç hemoroid olduğumu söyledi ve beni bant ligasyon yöntemiyle sağlığıma kavuşturdu.Hem işinde başarılı hem de güler yüzlü ve hastasına yaklaşımı çok iyi olan bir doktor..

Mehmet bey, sadece görevini çok iyi şekilde yerine getiren tecrübeli bir Cerrah değil aynı zamanda hastasının psikolojisini önemseyen ve buna uygun yaklaşım sergileyebilen çok değerli bir Doktor. Operasyon öncesi verdiği detaylı bilgi, operasyon sonrasında gösterdiği yakın ilgi ve takibinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor ve meslek hayatında başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.

2. Derece Hemoroidim vardı Op. Dr. Mehmet Durmuş KURT’a tekrardan teşekkür ediyorum kısa sürede iyileştirdi beni ayağa kaldırdı artık rahat rahat gezebiliyorum teşekkür ederim hocam

hocam sayesinde hemeroitimden kurtuldum çok yaşa hocam

teşekkür ederim hocam ilginiz alakanız için

hocamla tanışmadan önce çok kararsızdım götçü mevlüt diye birisiyle konuştum kısa süre içinde yapacğaını söyledi ve incelemeye başladım ama yorumlarında hiç öyle tahmin edildiği gibi birisi değil %90 tekrarlama olasılığı varmış tüm tedavi ettiklerinde bende korku vazgeçtim o arada hemoroid.com.tr nin reklamlarını gördüm ve hocamı aramaya karar verdim bana gidişatı hakkında detaylı bilgi verdikten sonra inşallah bu hafta sonu tedavi olmaya karar verdim teşekkür ederim hocam

Bircan

2.derece hemoroidim vardı uzun araştırmalar sonucunda Mehmet Durmuş kurt hocamla tanıştık. Gerçekten çok ilgilendi hassasiyetle yaklaştı işleme bir gün sonra işlemim yapıldı 15 dk ayağa kalkıp evime gittim hiç bir sorun yaşamadım. Sonrası içinde aradan 1 ay geçti herşey çok yolunda çok teşekkür ederim ?

Ceyda

Hemoroid hastalığım yaklaşık 7 senedir var artık çok sancılı ve ağrılı geçiyordu dayanılmaz gerçekten. İnternetten araştırmalara başladım uzun çalışmalar sonucunda tüm korkumu yenip Mehmet Durmuş kurt hocamı buldum hemen randevu alıp görüşmeye gittim.muane sonucu benim tüm korkularımı sakinleştirdi tüm sorularımın cevabını sakınce.sabirla verdi.islem için randevu alıp işlem günü geldiğinde sadece 15 dakika da acısız bitti sonra hiç birşey olmamış gibi evime gittim.sonrasinda aradı durumum için herşey çok güzeldi teşekkürler ☺️ tekrar tekrar

Gulen

Merhaba 10 senedir hemoroid ve anal fistül çatlağı problemi yaşıyorum artık wc çıkmak korkulu rüyamdi kanamalı acılı bir süreçti. Bir arkadaş tavsiyesi ile op.dr. Mehmet Durmuş kurt hocamla tanıştık ve işlemi anlattı çok pimpirikli biriyimdir sabırla ilgilendi bir kaç gün sonra si için işlem randevuma geldim bu süreçte takibimi bizzat Dr bey yapti oldukça güven verdi işleme ortalama 15 dk sürdü her şey yolunda kesinlikle hiç düşünmeden Dr Mehmet hocama ulaşın açıdan kurtulun .herşey için teşekkürler ?

Ömer tac

Uzun yıllardır hemoroid ile yaşıyorum artık dayanılmaz acılar başlamıştı trombosit 4 evre dedikleri noktaya gelmiş hemoroidm ameliyat olmam gerekiyordu ama korkularım vardı başka yöntemler aramaya başladım ve opr Dr Mehmet Durmuş hocamı keşfettim o günden sonra hayatım degisti Allah razı olsun 15 dk hemoroidim yok oldu cektigim acılar bana kaldi keşke önceden kesfetseymisim iyiki Dr Mehmet Durmuş kurt hocam çok teşekkür ederim ?

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Hemen Ara
Whatsapp İletişim